ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT
Ankara Araç Kiralama Hizmetleri

Ankara Araç Kiralama Hizmetleri

Araba kiralama son yıllarda ülkemizde hızla artmaktadır ve bununla birlikte Rent A Car firmaları da artmaktadır. Peki, Rent A Car firmasını seçerken nelere dikkat etmeliyiz, hangi firmayı seçmeliyiz ? Bu konuda kararsızsanız yapmanız gereken işini yaparken zevk alan ve bundan mutluluk duyan firmayı seçin. İşini yaparken bundan mutluluk duyan firma her zaman güvenilirdir ve müşterisine bir arkadaş gözgüyle bakar ve onu gereken her türlü desteği ve yardımı sağlar. Bazı firmalar işini yaparken sadece para kazanmak için yapar, bu müşteriden bu kadar para aldım der ve gerisiyle hiç uğraşmaz, ilgilenmez.

Angora Rent a Car ve Hizmet Etik Kuralları

Rent a car sektörü müşteri aldatmalarının çok fazla rastlandığı ve müşteri memnuniyetinin düşük seyirlerde seyrettiği bir sektördür. Bunun en önemli sebeplerinden birisi sektörde hizmet veren firmaların uzun soluklu olmaması ve bu işi kaçak yollardan yapan firma- kişilerdir. Yaptığı birikim ile birkaç araba alıp kiraya vererek bu işten para kazanmaya çalışan kişiler elbette müşteri memnuniyetinden ziyade, paraya öncelik verirler. Bu da haliyle bu tarz iş yapan kişilerden rent a car hizmeti alan müşerilerin mağduriyetine yol açabilmektedir. Özellikle yoğun zamanlarda aynı araba için farklı kişilerin rezervasyonlarını alıp, içlerinden en fazla para ödeyene arabayı veren ve diğer kişileri mağdur eden bu tip yerlerden rent a car hizmeti almamaya özen göstermeniz sizlerin yararına olacaktır. Oto kiralama yapacağınız yerin vergi levhası olup olmadığını, araçlarının kaskolu olup olmadığını sorarak bu mağduriyetin önüne geçebilirsiniz. Angora Rent a Car bu işi uzun yıllardır yapan Ankara'nın en eski rent a car şirketlerinden birisidir. Bizi tercih etmeniz anlattığımız mağduriyetlerin önüne geçmek için en sağlam adım olacaktır.

Doğru bu işi yaparken para önemlidir ama müşteri memnuniyeti de en az para kazanılması kadar önemlidir bu işte. Bazı firmalar ise para kazanmanın yanında müşteri memnuniyetine önem verir. Havaalanından indiği gibi arabayı müşterisinin ayağına gönderir. Ankara gibi bir yerde müşterisine serin, güzel, konforlu bir araç verir ki müşteri memnun kalsın. Ailenizle araç kiralayacaksınız ve aileniz kalabalıksa size özel, size uygun büyük araç önerir ve ailenizin tamamına güzel bir tatil hediye eder. Arabanızı sizin ayağınıza gönderdiği gibi arabanızı siz şirket e uğramadan, yorulmadan ayağınızdan teslim alır. Özellikle kaza anında sizi yalnız bırakmaz. 7/24 çalışan müşteri hizmetlerin her dakika size yardım etmeye hazırdır ve olası bir kaza durumunda gerekli elemanlarını sizin yanınıza gönderir ve size yardımcı olmak için gerekli her şeyi yaparlar. İşte araba kiralarken böyle bir firmayı tercih edin ki güvenli yolculuk ve güzel bir tatil yapabilesiniz.
DAHA FAZLA...
Oto kiralama Ankara Farkını Yaşayın

Oto kiralama Ankara Farkını Yaşayın

Ankara'da her  türlü araç kiralama işlemlerinde, müşterilerin istekleri doğrultusunda yeni bölümler ile birlikte yeni araç filoları ile hizmet vermekte olan Oto kiralama Ankara firmasının hizmetleri son hızla devam etmektedir. Kişisel ihtiyaç ile birlikte insanların gündelik hayatları esnasında kiralama hizmeti yöntemi ile araç sorunlarını çözdüklerini biliyoruz. Bu alanda hizmet sektöründe çeşitli model ve farklı ihtiyaç şekillerine göre araç talepleri oluşmaktadır. Bu hizmetler arasında görülebilen binek oto kiralama hizmeti özel olarak hazırlanarak müşteriler ile buluşturulmaktadır.

Hizmet ağı içerisinde araç kiralama yapan firmaların değişik organizasyonlarda farklı türde araç kiraladıklarını, kişilerin seçimleri üzerinde farklı türde araç isteklerinin arasında bulunan binek oto kiralama işlemlerini, profesyonel bir ortamda sunulan hizmet ağları ile karşılama imkanına sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve özel hazırlanan farklı kampanyalar dahilinde müşterilerin her daim hizmetinde olan  Oto kiralama Ankara firmasının özel olarak hazırlanmış bu kategoride araçlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Kiralama hizmetleri arasında binek araç kiralama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerin, gönül rahatlığı içerisinde seçimlerini yapabilmeleri için tüm hazırlıklar firma yetkilileri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Seçimler sonrası internet sitesinin iletişim bölümünden yapılacak tüm müracaatlar ile birlikte, istediğiniz model ve istediğiniz tarz araçlar ile araç kiralama işlemleri yapan  Oto kiralama Ankara firmamız ile birlikte artık ihtiyaç duyulabilen tüm BİNEK ARAÇ KİRALAMA işlemlerini rahatlıkla ve profesyonel bir ortamda tamamlayabileceksiniz. Kiralama ve teslim sonrasında herhangi bir prosedür ile uğraşmadan gönül rahatlığı ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
DAHA FAZLA...
Ankara'da Araba kiralamak Çok Kolay

Ankara'da Araba kiralamak Çok Kolay

Ankara'da araba kiralama hizmeti alan kişilerin en çok tedirgin olduğu konulardan bir tanesi olarak karşımıza kaza yapma ihtimali çıkmaktadır. Kaza ihtimali, başlı başına ürkütücü bir ihtimal olmak ile birlikte kişinin sağlık problemleri yaşamaması durumunda çok fazla önemsenmemesi gerek bir durumdur. Çünkü işini gerçek anlamda doğru yapan ve çözüm üreten araba kiralama firmaları bu gibi durumlarda müşterilerine yardımcı olabilmektedir. Ancak trafik kurallarının hiç sayıldığı ülkemizde kaza yapmak oldukça olağan gibi görülmektedir.
 
Bu ihtimal hep olacak ama kaza sonrası aracın yasal olarak tüm yükümlülükleri yerine getirilmiş olması durumunda müşteri maddi zarara uğramayacaktır. Bunun en başlıca koşulu aracın kaskolu olması büyük önem taşımaktadır. Eğer kaskosu olmayan bir araç kiralanacak olursa olası zarar müşteriden tahsil yoluna gidilebilir. Sırf bu nedenle kiralanan aracın kaskolu olup olmadığının denetlenmesi gerekmektedir. Biz Ankara Oto Kiralama işletmesi olarak tüm araçlarımızın kaskolarını düzenli ve zamanında yaptırarak müşterilerimizin mağdur olma ihtimallerini ortadan kaldırmaktayız. Muhtemel bir olumsuzlukta müşterimizden tek beklentimiz alkol kullanmamış olmasıdır. Her hangi bir kaza durumunda olay yerine derhal trafik ekiplerinin çağırılması, alkolsüz olduğunun belgelenmesi yeterlidir. Böyle bir durumda gerekli tutanakların tutulması ve şirketimizin aranması sizin tüm yükümlülüklerinizin ortadan kalması için yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra gerekli yaklaşımlar temsilcimiz tarafından yerine getirilecektir. Siz değerli müşterilerimizden yegane beklentimiz araçlarımızda ya da günlük yaşantınızda alkollü olarak direksiyona geçmemenizdir.
DAHA FAZLA...
top
whatsapp