ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Hakkımızda

Angora Oto Kiralama uzun yıllardır Ankara'da oto kiralama işini layığı ile yapmaya çalışan bir firmadır. Oto kiralama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra her yıl yenilenen kiralık araç filosu da sizlere eksiksiz bir oto kiralama hizmeti vermek için hazırlanan alt yapının birer parçasıdır.

Ankara oto kiralama  konusunda hem Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan hem de merkezde hizmet veren firmamız , sizlerin memnuniyeti açısından rent a car başlığı altındaki tüm hizmetleri eksiksiz yerine getirebilmek adına var gücüyle çalışmaktadır. Servis bakımlı ve rent a car kaskolu kiralık arabalarımız sayesinde yolda kalmaz ve güvenli bir şekilde varacağınız yere gidersiniz. 7/24 müşteri temsilcilerimiz her an telefon başında sizlere her konuda destek vermek adına çalışmaktadırlar.

Her sınıftan kiralık araçlarımız sayesinde isteyen müşterilerimize lüks, isteyenlere ekonomik kiralık araç verebilmekteyiz. Geniş segment filomuz sayesinde sizlerin taleplerini asla geri çevirmiyoruz. Dönemsel kampanyalarımız sayesinde sizlerin memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz.

 

top
whatsapp