ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ / MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ
KİRALAMA ŞEKLİ
ÖDEME TİPİ
KİRALAMA SÜRESİ
YILLIK KM
VİTES
YAKIT

Ankara Araç Kiralama Hizmetleri

Araba kiralama son yıllarda ülkemizde hızla artmaktadır ve bununla birlikte Rent A Car firmaları da artmaktadır. Peki, Rent A Car firmasını seçerken nelere dikkat etmeliyiz, hangi firmayı seçmeliyiz ? Bu konuda kararsızsanız yapmanız gereken işini yaparken zevk alan ve bundan mutluluk duyan firmayı seçin. İşini yaparken bundan mutluluk duyan firma her zaman güvenilirdir ve müşterisine bir arkadaş gözgüyle bakar ve onu gereken her türlü desteği ve yardımı sağlar. Bazı firmalar işini yaparken sadece para kazanmak için yapar, bu müşteriden bu kadar para aldım der ve gerisiyle hiç uğraşmaz, ilgilenmez.

Angora Rent a Car ve Hizmet Etik Kuralları

Rent a car sektörü müşteri aldatmalarının çok fazla rastlandığı ve müşteri memnuniyetinin düşük seyirlerde seyrettiği bir sektördür. Bunun en önemli sebeplerinden birisi sektörde hizmet veren firmaların uzun soluklu olmaması ve bu işi kaçak yollardan yapan firma- kişilerdir. Yaptığı birikim ile birkaç araba alıp kiraya vererek bu işten para kazanmaya çalışan kişiler elbette müşteri memnuniyetinden ziyade, paraya öncelik verirler. Bu da haliyle bu tarz iş yapan kişilerden rent a car hizmeti alan müşerilerin mağduriyetine yol açabilmektedir. Özellikle yoğun zamanlarda aynı araba için farklı kişilerin rezervasyonlarını alıp, içlerinden en fazla para ödeyene arabayı veren ve diğer kişileri mağdur eden bu tip yerlerden rent a car hizmeti almamaya özen göstermeniz sizlerin yararına olacaktır. Oto kiralama yapacağınız yerin vergi levhası olup olmadığını, araçlarının kaskolu olup olmadığını sorarak bu mağduriyetin önüne geçebilirsiniz. Angora Rent a Car bu işi uzun yıllardır yapan Ankara'nın en eski rent a car şirketlerinden birisidir. Bizi tercih etmeniz anlattığımız mağduriyetlerin önüne geçmek için en sağlam adım olacaktır.

Doğru bu işi yaparken para önemlidir ama müşteri memnuniyeti de en az para kazanılması kadar önemlidir bu işte. Bazı firmalar ise para kazanmanın yanında müşteri memnuniyetine önem verir. Havaalanından indiği gibi arabayı müşterisinin ayağına gönderir. Ankara gibi bir yerde müşterisine serin, güzel, konforlu bir araç verir ki müşteri memnun kalsın. Ailenizle araç kiralayacaksınız ve aileniz kalabalıksa size özel, size uygun büyük araç önerir ve ailenizin tamamına güzel bir tatil hediye eder. Arabanızı sizin ayağınıza gönderdiği gibi arabanızı siz şirket e uğramadan, yorulmadan ayağınızdan teslim alır. Özellikle kaza anında sizi yalnız bırakmaz. 7/24 çalışan müşteri hizmetlerin her dakika size yardım etmeye hazırdır ve olası bir kaza durumunda gerekli elemanlarını sizin yanınıza gönderir ve size yardımcı olmak için gerekli her şeyi yaparlar. İşte araba kiralarken böyle bir firmayı tercih edin ki güvenli yolculuk ve güzel bir tatil yapabilesiniz.
top
whatsapp